Sparflex_zaklopky_sekty

Sparflex_zaklopky_sekty

Sparflex - záklopky na sekty

Umění detailu

V průběhu let se balení stalo stále sofistikovanější a elegantnější. Nejenže chrání produkty a zajišťuje dodržování všech distribučních předpisů, ale design sektových záklopek se stal identifikátorem značky jednotlivého vinaře.

Záklopka na sekt vyrobená z kombinace hliníku a polyethylenu chrání korek a poskytuje spotřebiteli záruku, že produkt je neporušený.

Sparlux

Skupina Sparflex se zabývala tím, jak dosáhnout nejlepšího možného výsledku v prezentaci láhví a vyvinula řadu záklopek SPARLUX. Tyto vysoce kvalitní záklopky mají tuhý hliníkový vrch, který eliminuje neforemné záhyby, které mohou ovlivnit vzhled vrchů záklopky.

DOSTUPNÉ jsou 3 KVALITY: “RÉSERVE”, “VINTAGE” a “GRANDE CUVÉE”, v závislosti na požadovaném způsobu manipulace.

DOSTUPNÉ TYPY DOKONČOVACÍCH PRACÍ:
Na vrchu: čtyřbarevný tisk, hladký nebo malovaný reliéf
Na těle: tepelné ražení, embosování, ražení, vnitřní lak, čtyřbarevný tisk, Easy-Dizy 2 (snadné otevírání), Confidence (snadné otevírání s vnitřním potiskem), vnitřní lakování atd.

Premium

Záklopka Premium usnadňuje personalizaci Vaším logem a poskytuje kvalitní produkt s širokou škálu možných povrchových úprav. Tato záklopka má papírový vrch.

DOSTUPNÉ TYPY DOKONČOVACÍCH PRACÍ:
Na vrchu: tisk
Na těle: tepelné ražení, vnitřní lak, čtyřbarevný tisk

Ekologická řada Absolute Green line

Společnost Sparflex si je vědoma své odpovědnosti za životní prostředí a je si vědoma problematiky udržitelného rozvoje. Proto vytvořila Absolute Green Line (AGL), hlavní technologickou inovaci v balení vín. AGL poskytuje řešení pro výrobce, kteří chtějí uspokojit poptávku spotřebitelů zajímajících se o enviromentální prostředí. AGL záklopky jsou skutečnou ekologickou alternativou, kombinující polyethylen (PE) a akrylové inkousty – obnovitelné materiály, které nahrazují ropné produkty a rozpouštědla.

S Absolute Green Line hraje balení roli při ochraně zdrojů a ochraně životního prostředí.

Řada Soft line

S ohledem na spotřebitelské trendy a v popředí inovací se Sparflex zaměřil na rozvoj spotřebitelských smyslových zážitků, zejména dotyku. „Soft touch“ je jednou z hlavních funkcí dostupných pro všechny materiály. Záklopka poskytuje kromě svého vzhledu i další smyslové podněty. S řadou záklopek SoftLine se komponenty stávají hmatatelnými a zprostředkovávají pocity v koncepci související s očekáváním konečného zákazníka.

Řada Touch line

Řada Touch Line je vyrobena z tvarovaného hliníku. Barvy jsou hluboké a výjimečné kvality. Touch Line má vizuální a hmatový efekt, který výrazně zvýší přitažlivost vašich sektů. Balení se nyní stává hmatovým smyslovým zážitkem.

Řada Creative digital

Technologie Creative digital nabízí vysoce kvalitní tisk, intenzivní barvy a skvělou reprodukovatelnost i pro ty nejnáročnější designy. Záklopky této řady umožňují navázat zvláštní vztah s klientem začleněním proměnných dat nebo tiskem cílených zpráv na přední a zadní stranu fólie. Každá záklopka se stává jedinečnou.
Řada Creative digital poskytuje flexibilitu a schopnost tvořit velmi individualizované a malé série.

Specialista pro tento produkt

Ing. Michal Příkazský

tel: +420 604 630 722

michal.prikazsky@vvtech.cz

Nabídka záklopek, košíčků i kapslí je velmi široká a umožňuje vše personalizovat Vaším logem i barvami. Rád Vám představím veškeré možnosti a sestavím nabídku dle zadaných kritérií přímo pro Vás.