Sparflex_kosicky

Sparflex_kosicky

Sparflex - košíčky na sekt

Řemeslná výroba košíčků

Drátěné košíčky byly původně vytvořeny pro upevnění sektových zátek. Dnes se však stávají až sběratelskou položkou pro znalce a marketingovým aktivem pro vianřství, které je mohou použít pro prezentaci své značky či konkrétní řady sektů.

Drátěné košíčky jsou vyráběny na míru a přizpůsobeny různými tiskovými technikami (padový tisk, ofset, digitální), barevným drátem, razítkem atd., aby z nich byl jedinečný identifikátor specifický pro každé vinařství.

Řada Luxe

Drátěné košíčky řady LUXE jsou vyjádřením Vaší značky. Vrchní plíšek je personalizovaný a lakovaný z obou stran, na výběr máte z embosu či potisku a samozřejmostí je také lakovaný drátek. 

Jelikož se jedná o naši nejvyšší řadu, je jí věnována nejvyšší pozornost – velmi pečlivá kontrola kvality, adaptované balení a osobní kontrola výstupu.  

Řada Premium

Řada Premium dělá personalizování košíčků dostupným. Vrchní plíšek je  přizpůsobený přání zákazníka a drátek je lakovaný. Zde se snažíme využít veškeré naše zdroje k maximalizaci úspor a přitom uzpůsobení dle přání zákazníka. 

Jelikož víme, jak je důležité vyčnívat z davu, řada Premium se adaptuje Vaší produktové řadě při zachování dostupnosti. 

 

Řada Collection

Drátěný košíček je skutečnou metodou komunikace a výhodou při získávání zákazníků, kteří vždy hledají něco nového. V duchu kreativního přístupu Sparflex pravidelně představujeme nové kolekce drátěných košíčků inspirovaných uměním, luxusními šperky nebo módou. Každý rok navíc rozšiřujeme naši barevnou škálu s novými odstíny.

Specialista pro tento produkt

Ing. Michal Příkazský

tel: +420 604 630 722

michal.prikazsky@vvtech.cz

Nabídka záklopek, košíčků i kapslí je velmi široká a umožňuje vše personalizovat Vaším logem i barvami. Rád Vám představím veškeré možnosti a sestavím nabídku dle zadaných kritérií přímo pro Vás.