Sparflex_zaklopky

Sparflex_zaklopky

Sparflex - záklopky na tichá vína

Řemeslná výroba záklopek

Cínové, hliníkové, kombinované nebo PVC záklopky se sekundárním uzavíráním poskytují skvělý způsob odlišení od konkurence. Záklopka hraje důležitou roli v harmonickém účinku balení a je důležitým faktorem v nákupním rozhodování zákazníka. Francouzská společnost Sparflex, se Španělským závodem Rivercap, nabízí širokou škálu záklopek a mnoho povrchových úprav. 

Cínové záklopky

Označení “Pure Tin” přináší záruku excelence, jelikož jej mohou používat jen výrobci organizovaní pod ITRI (Mezinárodní institut pro výzkum cínu), dohlížejícího na výrobu pravých cínových kapslí.

Hliníkové záklopky

Hliník je lehký, kujný kov, vysoce odolný vůči korozi a má dlouhou životnost. Při výrobě jednodílných kapslí má hliník mnoho specifických výhod a volitelných povrchových úprav.

Lisovaný hliníkový obal je vyroben za použití stejných výrobních procesů jako cínová kapsle a je zcela recyklovatelným produktem. Hliníková kapsle používá technologii Easy River: její snadné a nenápadné otevírání vede k čistému odtržení, čímž předchází jakémukoli riziku zranění.

Kombinované záklopky

Kombinovaná záklopka je sestava ze dvou flexibilních materiálů: hliníku a polyethylenu. Ty zajišťují aplikaci bez jakýchkoli záhybů. Záruka kvality a tloušťka kapsle přináší eleganci a ušlechtilost k balení lahví.

PVC záklopky

Jednoduché a hospodárné. Tepelně smrštitelná PVC záklopka může být přizpůsobena pro všechny typy lahví. Materiál nabízí mnoho výhod: je stabilní, pevný, izolační a ekonomický.

Ekologická řada Absolute Green line

Společnost Sparflex si je vědoma své odpovědnosti za životní prostředí a je si vědoma problematiky udržitelného rozvoje. Proto vytvořila Absolute Green Line (AGL), hlavní technologickou inovaci v balení vín. AGL poskytuje řešení pro výrobce, kteří chtějí uspokojit poptávku spotřebitelů, zajímajících se o enviromentální prostředí. AGL záklopky jsou skutečnou ekologickou alternativou, kombinující polyethylen (PE) a akrylové inkousty – obnovitelné materiály, které nahrazují ropné produkty a rozpouštědla.

S Absolute Green Line hraje balení roli při ochraně zdrojů a ochraně životního prostředí.

Řada Touch line

Řada Touch Line je vyrobena z tvarovaného hliníku. Barvy jsou hluboké a výjimečné kvality. Touch Line má vizuální a hmatový efekt, který výrazně zvýší přitažlivost vašich vín. Balení se nyní stává hmatovým smyslovým zážitkem.

Specialista pro tento produkt

Ing. Michal Příkazský

tel: +420 604 630 722

michal.prikazsky@vvtech.cz

Nabídka záklopek, košíčků i kapslí je velmi široká a umožňuje vše personalizovat Vaším logem i barvami. Rád Vám představím veškeré možnosti a sestavím nabídku dle zadaných kritérií přímo pro Vás.