Sparflex

Sparflex

ZÁKLOPKY

Kapsle na tichá vína nabízíme v 7 variantách. Ty se od sebe liší použitými materiály i jejich zpracováním. Hliník, cín, polyethylen, PVC i jejich kombinace. Pro více informací klikněte na tlačítko: 

ZÁKLOPKY SEKT

Záklopky na sekt nabízíme v 6 různých variantách. Od základních, přes šetrné k životnímu prostředí (green line šetří až 80% CO2) po luxusní provedení. Pro více informací klikněte na tlačítko:

KOŠÍČKY

Drátěné košíčky, neboli agrafy, už dávno nejsou pouhým držákem sektové zátky. I zde se můžete odlišit od konkurence. Barvy plíšků, jejich ražba či potisk a barva drátků. To vše Vám dokážeme uzpůsobit na míru:

Francouzská společnost SPARFLEX je již desetiletí partnerem nejznámějších vinařství zejména z oblasti Champagne, kde má také své sídlo a hlavní závod. Záklopky, košíčky či kapsle SPARFLEX dodají vašim lahvím atraktivní vzhled díky dlouholetým zkušenostem francouzských designérů a použití nejmodernějších materiálů a postupů.

Specialista pro tento produkt

Ing. Michal Příkazský

tel: +420 604 630 722

michal.prikazsky@vvtech.cz

Nabídka záklopek, košíčků i kapslí je velmi široká a umožňuje vše personalizovat Vaším logem i barvami. Rád Vám představím veškeré možnosti a sestavím nabídku dle zadaných kritérií přímo pro Vás. 

Skupina Sparflex